Semrush Nedir?

Semrush Nedir?

Web sitenizi daha kaliteli ve iyi yapılandırılmış bir seviyeye  çıkarıp, başta google olmak üzere arama motorlarındaki sıralama seviyesini yükseltmek, dijital pazarlama konusunda kritik bilgiler keşfetmek ve bunları profesyonel seviyede uygulamak amacındaysanız Semrush sizin için oluşturulmuş hepsi bir arada bir araç paketi göreviyle oldukça ideal bir yardımcı olacaktır.

Semrush  web sitenizin size ait yada sizin dışınızda yaşadığı tüm aksiyonlarını detaylı bir şekilde karşınıza getirirken aynı zamanda rakip siteleride her açıdan adım adım takip edebileceğiniz, diğer taraftan dijital pazarlama faaliyetleriniz içinde detaylı veriler sunan üst düzey bir analiz ve takip aracıdır.

Semrush size; » SEO » Google Ads » Sosyal Medya Pazarlama » SEO ve SEM için Anahtar Kelime Araştırma » Rakip ve Rekabet Oranı Araştırma » Halkla İlişkiler » İçerik Pazarlama Stratejisi » Pazarlama Öngörüleri » Detaylı Kampanya Yönetimi

kanallarında çok kapsamlı analiz ve raporlar sunar. Sunulan veriyi analiz ederek ortaya çok iyi veriler çıkarabilirsiniz. Artık elde ettiğiniz veriler sonrasında etkili bir SEO yada Dijital Pazarlama aksiyon planı hazırlamaya hazırsınız. Hepsi bu kadar. Semrush size göremediklerinizi, eksik ve hatalarınızı olabildiğince detaylı bir şekilde raporlar.

Semrush ‘ta çalışmaya başlamak için öncelikle bir proje başlatmak gerekiyor. Semrush Projeleri, bir web sitesinin online görünürlüğünü tüm yönleri ile analiz  eden 12 farklı analiz aracını çalıştırmanıza imkân tanır. Burada herhangi bir araçtaki çalışmanızı tamamladığınızda, durumu  her bir proje aracındaki e-posta raporları ve grafiklerle izleyebilirsiniz. Domain Analizi ve Anahtar Kelime Analizi, Semruhs veritabanlarında araştırma yapmak için arama çubuğunu kullanmaya imkân sunarken, Projeler bölümündeki araçlarda gerekli ayarlamaları yaparak Semrush veritabanının dışından da pazarlama verileri elde edebiliyorsunuz.

 

Analiz Araçlarının sizler için sağlamış olduğu SEO Araçları ve Stok Araçlarını satın almak için sitemize üye olabilir ve anında sipariş geçebilirsiniz. Analiz Araçları'na üye olmak için canlı destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Analiz Araçları Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve en kaliteli SEO Araç sağlayıcısıdır. Analiz Araçları'nda tüm SEO araçlarını daha uygun fiyatlara kullanabilir test edebilir ve ardından ücretli sürümlerini satın alabilirsiniz.