Keywordtool.io Nedir?

Keywordtool.io Nedir?

Keywordtool.io anahtar kelime planlayıcıya benzer, kullanması biraz daha basit ama etkili bir anahtar kelime analiz aracıdır. Keywordtool.io’nun standart sürümünü ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ancak arama hacimlerini, cpc maliyetlerini, rekabet istatistiklerini görebilmek için pro kullanıcı olmanız gerekiyor. Aynı zamanda ücretsiz sürümde, anahtar kelime sorgularınız için sadece 5 adet negatif belirleyebiliyorsunuz.

Bu aracı bu kadar özel kılan şey ise sadece Google için değil birden çok arama motoru için veri elde etmenizi sağlayabilmesidir. Youtube’da yapılan sorgular ile Google’da yapılan sorgular birinden çok farklı temalara sahip olabilir. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa keywordtool’dan faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz olmakla beraber hesap oluşturmanıza gerek kalmadan arama motoru ile senkronize olan ve anında rapor veren bir sorgulama aracıdır. Keywordtool.io ile yaptığınız aramalar için 750’den fazla ek öneriler alabilirsiniz. Bu araç arama motoru izleme konusunda oldukça başarılıdır ve listemizin ikinci sırasında yer alan Google KP alternatifidir.

Anahtar kelime araştırmalarınız için , Google otomatik tamamlama aracılığı ile uzunca kelimeler oluşturmanıza olanak sağlar. Karşınıza alakalı önerileri çıkarır ve herzaman trend içerikleri bünyesinde barındırır. Bir işletme sahibi , pazarlamacı yada içerik üreten birisi olabilirsiniz. Bu durumda keywordtool.io kelime planlayıcısı ile ziyaretçilerinizin artmasını, müşterilerin hizmetlerinizi satın almasını, yada okurların içeriğinizi okumasını sağlayabiliyorsunuz. Sonuçta her türden yapılan aramalar kullanıcıların ihtiyaçlarının, isteklerin ve çıkarlarının yani arzularının bir karşılığıdır.

 

Analiz Araçlarının sizler için sağlamış olduğu SEO Araçları ve Stok Araçlarını satın almak için sitemize üye olabilir ve anında sipariş geçebilirsiniz. Analiz Araçları'na üye olmak için canlı destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Analiz Araçları Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve en kaliteli SEO Araç sağlayıcısıdır. Analiz Araçları'nda tüm SEO araçlarını daha uygun fiyatlara kullanabilir test edebilir ve ardından ücretli sürümlerini satın alabilirsiniz.