Ahrefs Nedir?

Ahrefs Nedir?

Ahrefs, bağlantı profili oluşturma, anahtar kelime araştırması, rakip analizi, sıralama takibi ve site denetimleri için geliştirilmiş bir SEO aracıdır. Kısacası söylemek gerekirse: Ahrefs, insanların daha iyi Google sıralamaları almaları için kullandıkları popüler bir SEO aracıdır.

İyi yapılan araştırma, çalışmalarınıza daima yansıyacaktır. Araştırma yaparken bile bir stratejiye sahip olmalısınız. Plansız bir çalışma sizi hiçbir yola çıkarmaz. Ahrefs tam bu durumda devreye girmektedir. Ahrefs en güvenli backlink analiz aracıdır. Ahrefs’de amaç hep en iyisini yapmak, daha iyisini yapmak olmuştur. Sitenizi oluşturdunuz, çalışmalarınızda size yön verecek araç Ahrefs’dir. Backlink’in rakip performans analizini, kolayca yaparak sizi rakiplerinizden daha güçlü kılar. 8 milyona yakın sayfa taramasını yaptığı için analiz çalışmalarında kullanımı oldukça yaygındır.

Rakip analizini kolayca yapmanızı sağlar. Markaların sıralamasının görüntülenmesinde yardımcı olur. Anahtar kelime konusunda zorlanmadan yardım alabileceğiniz bir araçtır. Web site takiplerini kolaylıkla yapabilir, analiz edebilirsiniz. Bancklink araştırmasını sizi yormadan size sunacaktır. Denetim raporu oluşturmak için iyi bir yardımcı olabilir. Sitenizin içerik araştırmasını yaparken Ahrefs’den yardım alabilirsiniz. Sitenizde kolayca sorun tespiti yaparak, sizi çözüme kavuşturabilir. Rakiplerinizin yaptığı reklamların takibini ve analizini yapmanızda size yardımcı olur.

Anahtar kelime site içeriği için oldukça önemlidir, Ahrefs’i anahtar kelime araştırması için kullanabiliriz. Anahtar kelime için bir çok araştırma yöntemi vardır, fakat Ahrefs doğru olanı bulmakta size fayda sağlayacaktır. Web sitenize ait verilerin analizinde, detaylı anahtar kelime araştırmasında, rekabet analiziyle rakiplerin sıralamasına kolayca erişiminde size yardımcı olur. Sitenizin gidişatını iyileştirmekte, hedef ve stratejilerinizi belirlemekte size katkı sağlar. Ahrefs ile sitenin içeriği hakkında tüm bilgilere sahip olma yetisi sunar. Sunduğu yol haritasıyla rakiplerinizin popülerlik sıralamasının analizine ulaşmak mümkündür. Ahrefs’in kullanım alanları, stratejilerinizde size yardım edecektir.

Analiz Araçlarının sizler için sağlamış olduğu SEO Araçları ve Stok Araçlarını satın almak için sitemize üye olabilir ve anında sipariş geçebilirsiniz. Analiz Araçları'na üye olmak için canlı destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Analiz Araçları Türkiye'nin en uygun fiyatlı ve en kaliteli SEO Araç sağlayıcısıdır. Analiz Araçları'nda tüm SEO araçlarını daha uygun fiyatlara kullanabilir test edebilir ve ardından ücretli sürümlerini satın alabilirsiniz.